Неділя, 22.12.2024, 04:03

Науково-виробничий журнал "ІННОВАЦІЙНА ЕКОНОМІКА"
Scientific and Production Journal "INNOVATIVE ECONOMY"
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 423
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рецензування та публікаційна етика


Журнал «Інноваційна економіка» дотримується стандартів редакційної етики відповідно до міжнародних етичних правил наукових публікацій Комітету з етики в публікаціях (Committee on Publication Ethics) щодо об'єктивності та неупередженості.

Журнал «Інноваційна економіка» дотримується норм і правил етичної поведінки щодо залучених до публікації сторін, а саме: Авторів, Головних Редакторів, Редакторів журналів, Рецензентів, Видавця та наукової спільноти.

Публікуючи матеріали, журнал вносить посильний вклад у розвиток відповідної галузі наукового знання і наукових компетентностей.

Головний Редактор журналу «Інноваційна економіка» несе відповідальність за прийняття рішення про публікацію на підставі достовірності розглянутої роботи та її наукової значимості. При цьому він керується Редакційною політикою журналу з урахуванням актуальних юридичних вимог щодо наклепу, авторського права, законності і плагіату. При прийнятті рішення про публікацію Головний Редактор може радитися з іншими Редакторами і Рецензентами.

При оцінюванні інтелектуального змісту рукописів Редактором будь-яка форма дискримінаційного підходу неприйнятна і неприпустима.

Редакція не вступає в дискусію з авторами відхилених статей.

 

***

Журнал «Інноваційна економіка» підтримує позицію про те, що вчені, які хочуть внести вклад в публікацію, виконують істотну роботу з рецензування рукописів. При цьому враховується, що така робота виконується на добровільних засадах.

Мета рецензування – підвищення якості наукових статей, які публікуються в журналі «Інноваційна економіка», за допомогою оцінки матеріалів висококваліфікованими експертами.

Процедура рецензування статей журналу «Інноваційна економіка» є анонімною як для рецензента, так і для авторів і здійснюється двома незалежними рецензентами (подвійне «сліпе» рецензування – «double-blind» peer review policy).

Редактори та рецензенти не мають права розголошувати дані, що представленні в рукописах, до їх публікації.

Стаття приймається до розгляду тільки за умови, що вона відповідає вимогам, розміщеним на сайті журналу http://www.ie.at.ua у розділі «Умови публікації статей» та «Вимоги до статей».

Всі матеріали повинні носити відкритий характер.

Стаття реєструється відповідальним секретарем в журналі реєстрації статей. Їй присвоюється індивідуальний реєстраційний номер. Головний редактор направляє статтю на рецензування члену редакційної ради або зовнішньому рецензенту. Рецензент, який прийняв рукопис до рецензування, зобов’язаний дотримуватися обумовлених термінів рецензування та давати об’єктивну оцінку.

Редакція рекомендує використовувати при рецензуванні типову форму. Рецензент може рекомендувати статтю до опублікування; рекомендувати до опублікування після доопрацювання з урахуванням зауважень; не рекомендувати статтю до опублікування. Якщо рецензент рекомендує статтю до опублікування після доопрацювання з урахуванням зауважень або не рекомендує статтю до опублікування - в рецензії повинні бути вказані причини такого рішення.

Після отримання рецензій на черговому засіданні редакційної ради приймається остаточне рішення про опублікування або відмову в опублікуванні статей. На основі прийнятого рішення автору / ам надсилається повідомлення (по e-mail) від імені відповідального секретаря редакції. У листі дається загальна оцінка статті, якщо стаття може бути опублікована після доопрацювання / з урахуванням зауважень – даються рекомендації з доопрацювання / зняття зауважень, якщо стаття не приймається до опублікування – вказуються причини такого рішення.

Стаття, спрямована автором до редакції після усунення зауважень, розглядається в загальному порядку.

Подальша робота зі статтею, яка прийнята до публікації, здійснюється технічним відділом редакції відповідно до процесу підготовки номера журналу.

 

***

Вимоги до рукописів і положення про конфіденційність. Автори повинні надавати наукові статті, які оформлені у відповідності до зазначених вимог публікації у журналі Інноваційна економіка.

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань: контакту з користувачами або з рецензентами (редакторами) в процесі підготовки статті до публікації. Вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.

Автори зберігають за собою всі авторські права та одночасно надають журналу право першої публікації на умовах лізенції Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації у журналі Інноваційна економіка.

Автоцитування (самоцитування). Відповідно до міжнародної етики наукових публікацій, журнал «Інноваційна економіка» рекомендує Авторам дотримуватися ступеню самоцитування до 10%.

Автори, які подають матеріали до журналу «Інноваційна економіка», погоджуються з висунутими положеннями.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
ІНДЕКСУВАННЯ
_
© Журнал "Інноваційна економіка"© 2011 -  2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz